October 14 2019 22:48:49
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 2,939
Nejnovější člen: Atbzjqef
Naše Logo
Web klanu ExT]_
Partneři
Web klanu ExT]_
Vítejte
Vítejte na našem webu
Media Go v1.5 - FREE
Novinky-Používat!Nová verze Media Go, nástupce aplikace Media Manager, je ke stažení.

S Media Go můžete snadno přenášet hudbu, videa a obrázky z PC do vašeho PSP a samozřejmě i naopak. Nově jsou také podporovány mobilní telefony Sony Ericsson. Můžete extrahovat skladby z hudebních CD a převádět je do MP3, nebo ATRAC formátu, zálohovat SaveData i ostatní soubory z MemorySticku do vašeho PC, a samozřejmě provádět jejich případnou obnovu. Media Go automaticky převádí mediální soubory do formátu vhodného pro vaše přenosné zařízení při zachování nejvyšší možné kvality.

Kromě toho také umožňuje přístup na PlayStation Store a Sony Ericsson PlayNow™ arenu, kde můžete stahovat zakoupené, nebo volně dostupné produkty jako hry, dema, videa a další obsah pro PSP a telefony Sony Ericsson. Funkce "SensMe" vám pak umožní vytvářet playlisty podle vaší aktuální nálady z vaší hudební sbírky.

Konverze filmů z DVD do formátů určených pro PSP, nebo Sony Ericsson není možná.

Download: [Media Go v1.5]

Novinky verze 1.5

* podpora telefonů Sony Ericsson Xperia X10 mini, Xperia X10 mini pro, E10i, U20i a Zylo
* možnost přehrávat videa zakoupená na Store během stahování
* možnost přidávat do fronty soubory ke stáhnutí, zahrnující aktualizace softwaru, podcasty a média zakoupená na Store
* možnost přenášet playlisty z PSP do Media Go

Novinky verze 1.4

* podpora telefonů Sony Ericsson U8i, U5i, J10, J20i, a Xperia™ SO-01B
* podpora stahování Game extras a PSP témat z PlayStation Store
* vylepšeno vyhledávání a procházení médií s video obsahem

Novinky verze 1.3

* podpora telefonů Sony Ericsson Xperia™ X10, U5 a J10
* možnost vytvářet video a foto playlisty a přenášet je do PSP (vyžaduje novou verzi PSP firmwaru 6.20)
* nákup komiksů a kopírování do PSP (vyžaduje novou verzi PSP firmwaru 6.20)
* podpora přenosu bonusů z DVD, nebo Blu-ray disků do PSP
* kontrola a aktualizace firmwaru PSP
* vylepšen vzhled PlayStation Store

Novinky verze 1.2

* podpora PSPgo, telefonů Sony Ericsson Satio™, Aino™ a Xperia™
* Playlisty a SensMe data jsou nyní podporována novou verzí PSP firmwaru 6.10
* vylepšen online obchod PlayStation Store

God of War Ghost of Sparta je nejhezčí hra na PSP
Novinky-Používat!
Trošinku nečekaně před E3 Sony oznámila PSP hru God of War Ghost of Sparta, kterou na samotné akci prezentovala a vůbec poprvé si ji mohli novináři vyzkoušet v akci. Kdo si ji vyzkoušel, pěl na samotnou hru velkou chválu. Nyní se na hru snaží upozornit i Scott Rohde ze Sony, který prohlásil, že God of War Ghost of Sparta je ta nehezčí hra, jakou mohl na PSP kdy vidět. Jeho slova ovšem nemusí být až tak daleko od pravdy. Už předchozí díl Chains of Olympus patřil po grafické stránce k tomu nejlepšímu, co PSP nabízí. God of War Ghost of Sparta vyjde letos na podzim exkluzivně pro PSP.

PRX Decrypter v2.6a
Novinky-Používat!Jas0nuk aktualizoval svou aplikaci PRX Decrypter na verzi 2.6a, nově obsahující klíče a tagy pro dešifrování firmwarů, včetně verze 6.30.

Navíc tato aplikace umožňuje dešifrovat / rozbalit / extrahovat všechny moduly z oficiálních i custom firmwarů (1.00 - 5.00+), oficiální aktualizační program DATA.PSP, reboot.bin a reboot_02g.bin ze všech vydaných firmwarů, EBOOT.BIN a moduly ze všech vydaných her a nevydaných/testovacích EBOOT.BIN souborů, dema a hry obsahující DATA.PSP soubory, meimg.img a me_sdimg.img, index.dat, 1SEG.PBP, RLZ a KL4E soubory.

Soubory, které chcete dešifrovat umístěte na MS do složky ms0:/enc/. Dešifrované soubory pak najdete ve složce ms0:/dec/.

Metal Gear Solid: Peace Walker má slušné prodeje
Novinky-Používat!V Japonsku se Metal Gear Solid: Peace Walker řadí mezi nejlépe prodávané hry a prodalo se ho přes 700 000 kusů. Očekávalo se tak, jak si povede i v US a Evropě. Světe div se, Metal Gear Solid: Peace Walker si vede i v US velmi dobře, ačkoliv prodeje rozhodně nejsou tak vysoké, jako v Japonsku. 160 000 kusů za první dva týdny je i tak velmi slušné číslo na PSP hru. Co je možná trošinku překvapením, v Evropě si už tak moc dobře Metal Gear Solid: Peace Walker nevede. Doposud má na svém kontě pouhých 30 000 kusů, což je jistě menší zklamání. Zvláště, když si v Evropě vedl hodně dobře Metal Gear Solid 4. Jen se tak ukázalo, kde si hráči váží práce ostatních a neváhají za ni zaplatit. Hold Evropa už bude asi pořád bašta pirátů.


White Knight Chronicles míří na PSP
Novinky-Používat!Na začátku tohoto roku jsme se v Evropě dočkali vydání hry White Knight Chronicles, která si i přes nejrůznější chyby získala srdce nejednoho hráče. V těchto dnech vychází v Japonsku druhý díl, který si třeba z posledního Famitsu odnesl slušné hodnocení 33/40. Recenze na White Knight Chronicles 2 ovšem není to jediné, co se v posledním Famitsu o této značce objevilo. Podle úryvku se totiž chystá i PSP díl. O něm ale už Famitsu neprozradilo vůbec nic, takže si na jeho odhalení budeme muset počkat.


Custom Firmware 5.50 Prometheus v5
Novinky-Používat!Liquidzigong opět aktualizoval svůj custom firmware 5.50 Prometheus, který by se dal spíše nazvat 5.50 GEN-D4. Nejde totiž o úplně novou verzi custom firmwaru, ale pouze o aktualizaci 5.50 GEN-D3, která přidává podporu pro nejnovější hry vyžadující firmware 6.20, bez nutnosti instalace patche, nebo použití pluginu.

Kromě toho také opravuje chybu, která způsobovala nefunkčnost SAVEDATA u některých starších her (UPOZORNĚNÍ: pokud máte SAVE uložený z patchované hry, bude pravděpodobně poškozen pokud se ho pokusíte načíst do původní nepatchované hry na 5.50 Prometheus).

Instalace CFW 5.50 Prometheus je možná pouze na PSP-1000 a PSP-2000 (kromě TA-088v3) s 5.50 GEN-D3!
Na PSPgo, PSP-3000 a PSP-2000 s TA-088v3, nebo na PSP s jinou verzí firmwaru, včetně 5.03GEN / MHU, to není možné !

Download: [CFW 5.50 Prometheus (v5)]PROVÁDĚJTE POUZE NA VLASTNÍ RIZIKO!
Brothers in Arms: Savage 7
Novinky-Používat!Brothers in Arms: Savage 7

Studio Gearbox Software možná připravuje novou hru ze serie fps stříleček brothers in arms.Britský obchod GAME prozradil o jakou hru se jedná.Do předobjednávek si omylem vložil hru Brothers in Arms: Savage 7 pro Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii a PSP. Hra se ihned stala terčem předobjednávajícíh. Jde tak o potvrzení dalšího dílu této legendární série nebo si z hráčů GAME jen vstřelil? To se ukáže až v následujících týdnech.
Patapon 3
Novinky-Používat!Patapon 3 [ PLAY ]


Zničte vaše oponenty útoy hrdinných Pataponů ve třetím pokračování uznávané rhythm-based akční adventuře. Hrajte kampaň s přáteli, jdeěte muž proti muži, nebo se spojte s klanem jiných Patapon hráčů. Vyzbrojte svůj kmen různými zbraněmi a schopnostmi v největším portable dobrodružství v rytmu války.

Exkluzivní PSP multiplayer demo bude k dispozici už 23. června.
Kingdom Hearts: Birth By Sleep
Novinky-Používat!Kingdom Hearts: Birth By Sleep [ PLAY ]


10. září 2010 bychom se měli konečně dočkat evropského vydání velmi očekávané fantasy RPG hry Kingdom Hearts: Birth By Sleep od Square Enix a Disney Interactive Studios.

Jako vždy můžeme očekávat do detailu propracovaný příběh, skvělou hratelnost a úžasné grafické zpracování využívající technologii PSP na maximum. Představí se nám nová trojice hrdinů Terra, Ventus a Aquas, jejichž dobrodružství nás zavede do doby, ještě něž legendární meč Keyblade získal Sora (první díl, který vyšel na PlayStation 2). Keyblade oplývá nezměrnou silou, která může zachránit svět, ale také ho může snadno zničit. Bohužel, zmocnil se ho Xehanort se svým učněm, čož se ukázalo být předzvěstí ohromné pohromy. Vaším úkloem bude najít Xehanorta, získat meč a vrátit ho do správných rukou. Na své cestě potkáte řadu známých postav z her Final Fantasy a především z pohádek a filmů od Disnyho.
God of War: Ghost of Sparta
Novinky-Používat!God of War: Ghost of Sparta 'E3 2010 Trailer' TRUE-HD QUALITY [ PLAY ]
Ready v Dawn pracují na novém pokračování akční série God of War s podtitulem Ghost of Sparta. Hra vyjde exkluzivně pro PSP ještě tento rok.

Ghost of Sparta vypráví Kratosův příběh nanebevzetí jako Boha války. Bude však muset čelit své temné minulosti, aby dokázal, že si zaslouží být Bohem. Jeho výprava odhalí počátky ztracených světů a nakonec odpoví na dlouho očekávané otázky o jeho tetování, jizvě, a o jeho rodině.

MediEvil
Novinky-Používat!MediEvil Ressurection Trailer [ PLAY ]
Návrat do starých herních časů připomíná akční záležitost Medievil: Ressurection, což se nakonec ukazuje jako dvojsečná zbraň. Podíváme se do království plného klidu a pohody, kde se děti chovaly mile a slušně a to ne pouze ve chvilkách, kdy žadonily o čokoládu. To samozřejmě končí v okamžiku, kdy se na scéně objevuje kouzelník Zarok, kterého ale hrdinně porazí Sir Daniel Fortesque. Alespoň tolik říkají legendy. Ve skutečnosti byl náš rek obyčejný zbabělec, jenž padl k zemi mrtev pod prvními salvami nepřátelských šípů. Nejdůležitější ale je, že kouzelník byl poražen. Jenže, uplynulo sto let a Zarok se vrací znovu na scénu. A nejenom on – ze své krypty povstává i Sir Daniel, aby se znovu utkal se svým nepřítelem. Tahle hra je upravený Medievil na psx oblečen do nového kabátku.Zlepšil se v grafické stránce i tak trochu v příběhu tuhle hru doporučuji fanouškům serie ale i těm kteři hru vidí poprvé.Protože hra zabaví jak příběhem tak i hratelností.
mé hodnocení je 8/10
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

29/01/2019 18:05
bitbon биржа битбон О Бирже BITTRADE Система Bitbon — целостная
децентрал
изованная
система на базе технологи
и Бл

15/01/2019 06:59
bitbon+bit+trade bitbon О Бирже BITTRADE Система Bitbon — целостная
децентрал
изованная
система на базе технологи
и Блокче

28/12/2018 06:47

26/12/2018 12:17
Симоновск
ий гранит Дидковичс
кий гранит http://www.graniti
mramor.com/granit/
ukrainskij-granit/
didkovichskij-gran
it М-STONE Гранит Дидкови

06/11/2018 10:31
Быстровоз
водимые здания из ЛСТК - MCSTEEL Дома. Гаражи. Ангары. Склады. Навесы. Коровники
. Птичники. Мастерски
е. С

10/09/2018 19:56
Кто нибудь нибудь делал себе имплантац
ию зубов? Что можете посоветов
ать? Аричков Захар: Отзывы реальных п

02/09/2018 06:23
Мы подберем для Вас лучшего специалис
та для вашего праздника
и уложимся в ваш бюджет - richeventnn.ru [url=http://richev
en

14/08/2018 13:09
http://www.tehexp.
ru/ - заключени
е техническ
ой экспертиз
ы

13/08/2018 21:15
Практика судебной строитель
но техническ
ой экспертиз
ы - http://www.strexp.
ru

13/08/2018 11:39
http://www.krimexp
ert.ru/ - отчет о проведени
и почеркове
дческой экспертиз
ы

All rights reserved [ by GHOST ]
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
SmoothNeon theme by Gerbil
Based on SmoothBlue themes by Matonor and Kenneth